Привет!

Място, където всеки може да престави себе си и работата си.

Модератори: ileto, kmn

Привет!

Мнениеот sppenev » Чет Юни 15, 2017 10:17 pm

Съвсем нов съм в тази сфера, иначе се занимавам с графичен и уеб дизайн и фотография (това последното - любителски). Стана ми интересен този Блендер и започнах да следя разни блогове и туториали, в частност, тези на Blender Guru. Впечатлен съм от възможностите на софтуера, но ми се стори доста сложно при първият ми досег, поради факта, че винаги съм бил далеч от тези 3Д истории. Реших, че е време да се позанимая малко в дълбочина, но за съжаление, целият ми опит в тази област е 4-дневно моделиране на някакви понички от туториалите пак на въпросния младеж. Направих няколко месеца застой и сега мисля, че отново дойде време да обърна внимание на програмата. Абсолютен лаик съм в тази област, така, че нямам с какво да се похваля, но се надявам да успея да науча нещо тук, което да ми помогне да разбера и тази част от изкуството. :)
Аватар
sppenev

Re: Привет!

Мнениеот 3dom » Вто Юни 27, 2017 1:54 pm

Привет, според китайците пътешествие от 1000 км почва с една крачка, и аз така мисля, щом си захванал с упоритост ще го изучиш. Аз също съм го позабравил, почти не парвя нищо, сега покрай една игра, която ще правим маалко се завърнах към Блендера.
Аватар
3dom

Мнениеот ileto » Пон Юли 17, 2017 10:42 pm

Добре дошъл :cheers:
Мале, ама съм бърз с отговорите :goingcrazy:
Аватар
ileto

Мнениеот sppenev » Съб Авг 12, 2017 9:19 pm

Поне има отговор :) Следях известно време, ама накрая спрях да очаквам :D
Аватар