Да ви се представя...

Място, където всеки може да престави себе си и работата си.

Модератори: ileto, kmn

Да ви се представя...

Мнениеот Ste » Вто Юли 11, 2006 10:46 pm

Отварям тази тема по идея на 3dom, а и защото мисля че ще е полезно всеки нов член да каже(ако желае) две думи за себе си. Всички ние сме тук (виртуално :D ) с желанието и надеждата да си помагаме и обогатяваме (в преносен смисъл :D ) взаимно. Затова ще е добре да занем кой с какво се занимава. Някои правят архитектурни визоализации, други уеб-сайтове, трети видеореклама, колкото сме по-различни, толкова по-добре. Ще е СУПЕР ако във форума има професионалисти в различни жанрове на визуалното изкуство.

Кажете какво можете, не бъдете излишно скромни, вероятно вашите познания ще бъдат полезни на много хора!
Ste

Мнениеот Ste » Вто Юли 11, 2006 10:57 pm

Имам честа да ви се представя:
Казвам се Стефан и съм фотограф. Работя в една от петте най-големи фотографски лаборатории в Италия и Блендер беше по-скоро хоби за мен, до деня в който един фотограф не ми предлижи пари за да му направя видео-презентация за "глава" на DVD-тата. :D Сега съм решил да се занимавам по-сериозно, въпреки натоварения ми работен ден, защото Блендер е един страхотен инструмент с безкрайни възможности.
Ste

Мнениеот ileto » Сря Юли 12, 2006 3:19 pm

Привет от мен, Стефане. Аз съм Илия и имам честта да те приветствам първи :lol: . По този случай - може би е добре, ако във форума има отделна тема "Представяне", където всеки може да каже нещо за себе си.
Аватар
ileto

Мнениеот 3dom » Сря Юли 12, 2006 4:58 pm

Здрасти и от мене! Радвам се да се запознаем, аз съм Васил и се занимавам с какво ли не. :mrgreen: включително и фотография, разбира се за сега на любителско ниво. Ако искаш мога да ти пратя някои снимчици... Но тъкмо сега да те питам - ти какво ще ми кажеш за Canon 5D, реших да сменям Sony-то и като го сменям поне да взема нещо добро, парите са и много - вярно... Има ли по-добър дигитален фотоапарат за същите пари? :roll:

@ ileto:
Да отворя ли нов форум тогава? Или да е под-тема в "Общи приказки"

Как мислите?
Аватар
3dom

Мнениеот ileto » Сря Юли 12, 2006 9:06 pm

Мисля си, че е по-добре нов форум. Така по-лесно ще се вижда (мое мнение).
Аватар
ileto

Назад към Представяне