Spider

Място, където може да публикувате и обсъждате завършени проекти и работи в Blender.

Модератори: ileto, kmn

Spider

Мнениеот mettall » Пон Фев 02, 2009 6:27 pm

Очаквам коментари и критика.
spider2.jpg

spider1.jpg
mettall

Re: Spider

Мнениеот doc » Пон Фев 02, 2009 6:59 pm

Изглежда добре. Има ли конкретна цел на употреба или просто като модел? В смисъл ако няма ограничения за полигони и рендеринг, може да пробваш да сложиш косъмчета по гърба и краката, да обърнеш челюстите на вътре, въобще малко по-"зверски" да стане. Интересно е как изглежда от към корема, там обикновено е по-сложно. Мислиш ли да го анимираш?
doc

Мнениеот терпентина » Пон Фев 02, 2009 11:01 pm

Дай повече детайл, косъмета и т.н. Иначе ще стане яко, man.Харесва ми. :clinoeil:Преди време(годинка,две) в blendernation имаше много як риг на паяк, даже анимиран беше,мисля си.
Аватар
терпентина

Мнениеот senga_1 » Вто Фев 03, 2009 5:22 pm

Добре се е получил. Гледа ли от истински или си го измисли.
Аватар
senga_1

Мнениеот mettall » Сря Фев 04, 2009 1:30 pm

измислих си го, само взаимствах първата гънка на краката от корицата на една тетрадка.
пробвах да сложа косъмчета, но нещо май не се получават както трябва. сигурно друг път пак може да пробвам.
забравих да спомена, че това е първото ми "произведение" с текстури, а целта е да се упражнявам. всъщност има доста работа по този паяк преди да "става" за нещо. краката и очите не са прикрепени към тялото. Коремчето изобщо не съм го барал.

Вероятно след време ще пробвам да го анимирам, но и там нямам опит. единстваната анимация която съм правил е с едно човече и е доста далеч от реалността...
mettall

Мнениеот ileto » Сря Фев 04, 2009 5:03 pm

Супер е паяка. И цветовото решение е готино :clinoeil: . Може да го сложиш върху някаква повърхност, за да има сянка. Мисля си, че така ще се подобри усещането за формите.
Аватар
ileto

Мнениеот Syziph » Чет Фев 05, 2009 9:47 pm

Моделчето е добро.
Единствена критика - ако е постнато в завършени работи - добре ще е да има по представителен вид :)
Представените рендери наистина са много 2D. Пробвай с по-добра перспектива и разкрий малко повече от детайлите на модела (плътно черно е доста неподходящ избор).
_/||\_o;
Аватар
Syziph

Назад към Готови работи / Finished projects