Neli

Мястото където ще се обсъждат текущи проекти, идеи, концепти, рендери и т.н. създадени с Blender3D

Модератори: ileto, kmn

Мнениеот Syziph » Пон Май 21, 2007 10:13 am

Предполагам че потничето е сложено само за тест;)
Иначе предлагам малко по-техно дрехи.
Добре се получава текстурата. Очаквам следващия ъпдейт!
Пробва ли SSS върху тялото?

Още не съм разбрал каква е идеята зад композицията?
_/||\_o;
Аватар
Syziph

Мнениеот DRD_Earth » Пон Май 21, 2007 12:57 pm

Изглежда доста по-жива като е с оцветена кожа :wink:. Много реалистично си я направил, доста е хубава :D. Добра работа.
Blender - freeware power
Аватар
DRD_Earth

Мнениеот ileto » Нед Юни 17, 2007 8:59 pm

Още един малък update. Пробвах, както предложи Syziph, да сложа и SSS. Сега почти от оригиналната текстура не е останало нищо :D. Пробвах и да направя прозрачно тялото (на две стъпки - първо като жълта маска, а след това и прозрачно) и се получиха някакви странни бъгове от прилагането и на SSS, но все пак е интересно :wink: .
За концепцията - ами тя и на ме сега ми се избистря - като ми се избистри, ще гледам веднага да я кажа :D .
(Внимание - сега има вече известна степен на голота!)

neli_body06.jpg
neli_body07.jpg
neli_body08.jpg
Аватар
ileto

Мнениеот Syziph » Вто Юни 19, 2007 8:50 am

С SSS изглежда добре, въпреки че около отворите и на някои други места не се е получило. Най-вероятно трябва да си поиграеш с настройките.
Още веднъж - няма да е лошо да прикриеш отворите под гръдния кош с метал (както на главата - възможно е Blender при изчислението на SSS да включва факта, че светлината преминава през тези отвори)
Лицето изглежда много реалистично. Сега можеш да добавиш малко детайл по ръцете (по оформени мускули и сгъвките на лактите)
Връзката на гръдните мускули с ръката е много вдлъбната. И аз лично бих изместил зърната на гърдите малко по-встрани.

По другите две картинки наистина има интересен ефект - като светлина излизаща от тялото. Не е лошо като идея;)

Продължавай в същия дух!
_/||\_o;
Аватар
Syziph

Предишна

Назад към Текущи работи / Work In Progress