Две

Мястото където ще се обсъждат текущи проекти, идеи, концепти, рендери и т.н. създадени с Blender3D

Модератори: ileto, kmn

Re: Две

Мнениеот Goh » Нед Яну 15, 2012 2:29 pm

Браво, Иле! Интересно се е получило. Злодея си е уникален! Това "доброто" от камък ли е или плът? Защото ако е от плът , при такава мускулна маса би било хубаво да има кости за свиването на бицепса да речем.Ама как точно се прави това,не знам. Така или иначе- давай нататък!
Goh

Мнениеот ileto » Нед Яну 15, 2012 11:15 pm

Мерси :)
То това е проблемът, че има кост за бицепса, но явно не си личи :XD .
Да, това с ръцете не съм го забелязал - сега като го гледам - наистина е неестествено.
Аватар
ileto

Мнениеот терпентина » Пон Яну 30, 2012 10:27 pm

Много добре колега! Поздравления, радвам се че продължаваш по проекта.
Успех-чакам развитие :clinoeil:
Аватар
терпентина

Мнениеот ileto » Вто Май 06, 2014 9:14 pm

Тук малко да поотупам прахта :)
Сега покрай един проект в университета, предложих да правя това филмче, но ми казаха, че е добре да измисля друга история. Та реших на базата на героите (най-вече на момичето) да измисля друга история, като си запазя и едно на ум, след това да продължа по оригиналната идея. :)) .
Та историйката е базирана на Малката кибритопродавачка с малко лирически отклонения с битки между доброто и злото и подобни ;)). Засега правех някои тестове, като използвах някои модели и елементи отпреди, но евентуално трябва да правя аниматик, т.е. историйката още не е доуточнена.

Тук малко тест на момичето.
test_girl_face_PREV.jpg

Идеята е, че героинята в някакъв момент пламва (там вдясно е злото - засега като placeholder :) )
girl_fire_comped_PREV.jpg

Още placeholder-и на злото... ;)) . То тези зъбни колела - не се приеха добре, та не са актуални, но засега няма по-добро ;))
test_gears_comped_PREV.jpg

Иначе и някои идеи за сгради (за да е близо до усещането от приказката (макар, че е само по мотиви...)
scene_test.jpg

Надявам се, живи и здрави, да мога да покажа и неща по- за критика, че тези от тези черни петна много неща не се разбират :eyesup:
Аватар
ileto

Мнениеот Syziph » Нед Юни 15, 2014 8:22 pm

Иле, какви са тия страхотии :)
_/||\_o;
Аватар
Syziph

Мнениеот ileto » Чет Юни 26, 2014 11:33 pm

Знам ли... все някакви мрачни истории :)
Аватар
ileto

Предишна

Назад към Текущи работи / Work In Progress