Lizard WIP

Мястото където ще се обсъждат текущи проекти, идеи, концепти, рендери и т.н. създадени с Blender3D

Модератори: ileto, kmn

Lizard WIP

Мнениеот meekly » Пет Авг 17, 2007 11:04 pm

Здравейте на всички.Реших малко да разнообразия и да направя един гущер :) Поомръзна ми проекта с Captain Blender и сега правя този гущер:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Както виждате гущера е в много ранен W.I.P solid.Не съм сигурен,че добре се вижда мрежата по този начин с включен wire бутон,но ако имате някакво по-добро предложение кажете.

Искаше ми се по-добре да се вижда мрежата,но с тази прозрачност нещо се губи ефекта от тази опция с включен WIRE.
meekly

Shadeless

Мнениеот 3dom » Съб Авг 18, 2007 9:53 am

Цъкни и Shadeless на материала и си избери даже ако искаш чисто бял цвят..и пробвай пак да ренднеш с wire.

Иначе ми е много интересно как ще стане гущера! :roll:
Аватар
3dom

Мнениеот meekly » Съб Авг 18, 2007 10:06 pm

Ето малък прогрес по гущера:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Има още страшно много работа по меша,но за сега е това :).
meekly

Мнениеот ileto » Съб Авг 18, 2007 11:46 pm

Имаш интересна концепция ;). На мен малко ми прилича на някои видове динозаври, защото при гущерите тялото е някак по-масивно спрямо краката. Защо не пробваш да използваш за модел и други животни и да ги съчетаеш ;).

P.S. За wireframe рендерирането има един урок в BlenderNewbies - http://blendernewbies.blogspot.com/sear ... /Rendering
Аватар
ileto

Мнениеот meekly » Нед Авг 19, 2007 12:35 am

ileto написа:Имаш интересна концепция ;). На мен малко ми прилича на някои видове динозаври, защото при гущерите тялото е някак по-масивно спрямо краката. Защо не пробваш да използваш за модел и други животни и да ги съчетаеш ;).

P.S. За wireframe рендерирането има един урок в BlenderNewbies - http://blendernewbies.blogspot.com/sear ... /Rendering

Иле много ти благодаря за линка!На тази страница има много интересни туториали,но този съм го пропуснал.Някой ден ще направя тези гевреци! :) Все още не съм разгърнал концепцията :) .Ами отначало за момент ми заприлича на плъх,после имах опасения,че може да стане някакво изродено куче :? .

Още един update:

Изображение

Изображение

Изображение

Добавих детайли по главата и шипове по тялото и опашката.
meekly

Назад към Текущи работи / Work In Progress