Anime character

Мястото където ще се обсъждат текущи проекти, идеи, концепти, рендери и т.н. създадени с Blender3D

Модератори: ileto, kmn

Мнениеот meekly » Съб Авг 11, 2007 2:40 pm

"Нещо взе да ми омръзва"

Колко познато звучи и когато стигнеш до там да почва да ти омръзва и губиш интерес от целия проект и така се озовава в 3-та глуха... :)
meekly

Мнениеот Syziph » Съб Авг 11, 2007 5:20 pm

Цялата работа така или иначе ще отиде на вятъра.
Просто реших да измоделирам един аниме персонаж и толкова.
Никой не ме е карал.
Даже да стане перфектен, просто ще остане в забвение. Освен ако не реша да пусна модела в някой от сайтовете за търговия с 3D;)
_/||\_o;
Аватар
Syziph

Мнениеот the_real_maniac » Вто Авг 14, 2007 11:42 am

Това като ученеето на теория, може да ти е страшно интересно и в началото учиш без да се усетиш всъщност много информация си поел буквално :) И в един моенти искаш да правиш нещо, но ... аха и ... нещо става..

Но твоят случей е не малко , ами доста по-различен
има модел !! защо не направиш някава анимация, но не прост някаква, ами да има идея , нещо малко , не е казано да е супер смешно или уау ;-) :-) Един скок от сграда и приземяване + ударна вълна като BLAST примерно :-)

И после може да ти дойде музата да я довършиш

така де направил си толкова работа :-) Поне аз щях да пробвам , ако имах толкова завършен char модел, е освен ако разбира се не ти харесва самият модел, но останах с впечатлението че ти харесва / че си го харесваш , а и да ти кажа честно и мен ме кефи :-)
Blender newbie
the_real_maniac

Мнениеот Syziph » Вто Авг 14, 2007 10:04 pm

Хехе, това с бласта и аз съм си го мислил (в стил Animatrix);)
Това което ме възпира да направя някаква по интересна анимация с този модел е че почти нищо не зная за героинята :oops:
Добре че един японец ми подхвърли името и та да не се изложа съвсем:D
Видях и референтната картинка и си казах - "Що да не се пробвам:?")
Единственото нещо което ми остава да завърша WIP-а е cell shadding-а. Ама още не съм почнал да си играя с материалите.
Освен това тепърва навлизам в анимацията в Блендер. Както казваш... теорията е ясна, сега да видим практиката.

Имам идея за собствен герой и анимация в аниме стил. Но всичко е още в главата ми.
Като развия идеята и нарисувам героите може да ви предложа един съвместен проект;)
_/||\_o;
Аватар
Syziph

Предишна

Назад към Текущи работи / Work In Progress