Кафе за Blender-ите

Тук приемаме всякакви предложения и препоръки относно вида, съдържанието, структурата и др. на http://www.blenderbg.com

Модератори: ileto, kmn

Кафе за Blender-ите

Мнениеот lightlion » Вто Окт 25, 2016 7:58 pm

Здравейте, ако изобщо има някой тук! Отварям сайта отново след период от време и първо ме посреща линк за Blender версия която не е актуална от години. Семпли картинки и линкове от която човек може само да си каже ако толкова може и програмата....... и се зачудих на всичко това. После правя регистрация и влизам тук гледам кой е онлайн уви всичко е "заспало" защото аз съм единственият онлайн потребител! Аз съм Блендер потребител отскоро и намирам тази програма за уникална. На фона на представата ми и желанието да използвам в бъдеще съм доста разочарован да видя един позаспал бг сайт свързан с тази програма. С удоволствие бих ви донесъл по едно кафе на всички да ви събудя и да промените нещата, така, че човек когато се спира на този сайт да придобие истинско желание да бъде част от това общество.
С най добри пожелания и уважение към всички свързани малко или много с Blender!
lightlion

Re: Кафе за Blender-ите

Мнениеот 3dom » Пон Ное 21, 2016 8:25 pm

:cheers:
Няма иконка за кафе ама и бира става :D

Супер ще е ако покажеш нещо твое блендерско. За съжаление повечето от "основателите" са заети с какво ли не, аз с удоволствие бих отделил малко време да възобновим сайта, включително и с offline изяви.
Може да организираме една среща на всички заинтересувани и да видим може ли да измислим нещо
Аватар
3dom

Мнениеот ileto » Пон Дек 26, 2016 7:42 pm

Йо, добре дошъл :cheers: .

Дам, малко е позаспал... така си е. Дано новата година да е по-активна :goingcrazy:
Аватар
ileto

Мнениеот sppenev » Чет Юни 15, 2017 4:06 pm

Здравейте!
Току що се регистрирах, преди няма и минута, ама като гледам, че последното мнение в тази тема е от повече от половин година, май все още няма будни. Или бъркам?
Аватар
sppenev

Мнениеот 3dom » Вто Юни 27, 2017 1:51 pm

Май само аз и Илето от време на време отваряме, няма много трафик, но който има идеи може да обсъдим как да го разработим по-добре, Блендер си остава един от най-добрите 3D modelling/animation/etc програми.
Аватар
3dom

Мнениеот sppenev » Съб Авг 12, 2017 9:21 pm

За блендер-а, няма спор. За останалото, гледам, че все още се регистрират хора, просто трябва повече активност от старите потребители иначе стимулът си заминава, ако няма кой да ти отговори.
Аватар
sppenev

Назад към Идеи за развитието на blenderbg.com