Кафе за Blender-ите

Тук приемаме всякакви предложения и препоръки относно вида, съдържанието, структурата и др. на http://www.blenderbg.com

Модератори: ileto, kmn

Кафе за Blender-ите

Мнениеот lightlion » Вто Окт 25, 2016 7:58 pm

Здравейте, ако изобщо има някой тук! Отварям сайта отново след период от време и първо ме посреща линк за Blender версия която не е актуална от години. Семпли картинки и линкове от която човек може само да си каже ако толкова може и програмата....... и се зачудих на всичко това. После правя регистрация и влизам тук гледам кой е онлайн уви всичко е "заспало" защото аз съм единственият онлайн потребител! Аз съм Блендер потребител отскоро и намирам тази програма за уникална. На фона на представата ми и желанието да използвам в бъдеще съм доста разочарован да видя един позаспал бг сайт свързан с тази програма. С удоволствие бих ви донесъл по едно кафе на всички да ви събудя и да промените нещата, така, че човек когато се спира на този сайт да придобие истинско желание да бъде част от това общество.
С най добри пожелания и уважение към всички свързани малко или много с Blender!
lightlion

Re: Кафе за Blender-ите

Мнениеот 3dom » Пон Ное 21, 2016 8:25 pm

:cheers:
Няма иконка за кафе ама и бира става :D

Супер ще е ако покажеш нещо твое блендерско. За съжаление повечето от "основателите" са заети с какво ли не, аз с удоволствие бих отделил малко време да възобновим сайта, включително и с offline изяви.
Може да организираме една среща на всички заинтересувани и да видим може ли да измислим нещо
Аватар
3dom

Re: Кафе за Blender-ите

Мнениеот ileto » Пон Дек 26, 2016 7:42 pm

Йо, добре дошъл :cheers: .

Дам, малко е позаспал... така си е. Дано новата година да е по-активна :goingcrazy:
Аватар
ileto

Назад към Идеи за развитието на blenderbg.com